دانلود تحليل محتواي شايعات مربوط به فن آوري هسته اي جمهوري اسلامي ايران تحت word

جمعه 29 بهمن 1395
4:28
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود تحليل محتواي شايعات مربوط به فن آوري هسته اي جمهوري اسلامي ايران تحت word دارای 7 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود تحليل محتواي شايعات مربوط به فن آوري هسته اي جمهوري اسلامي ايران تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود تحليل محتواي شايعات مربوط به فن آوري هسته اي جمهوري اسلامي ايران تحت word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود تحليل محتواي شايعات مربوط به فن آوري هسته اي جمهوري اسلامي ايران تحت word :


نام کنفرانس یا همایش : اولین کنفرانس بین المللی حماسه سیاسی (با رویکردی بر تحولات خاورمیانه) و حماسه اقتصادی (با رویکردی بر مدیریت و حسابداری)

تعداد صفحات : 7

چکیده مقاله:

همراه با رشد و تحول رسانه های گروهی اهمیت توجه انتقادی به کارکردهای رسانه ها به ویژه در کشورهای در حال توسعه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. نقش شایعه به عنوان یکی از ابزارهای تأثیر گذار بر فضای روانی جامعه از کارکردهای یاد شده است که می تواند تأثیر مخربی بر مؤلفه های رشد و توسعه اقتصادی و سیاسی جوامع داشته باشد. توسعه فنآوری هسته ای در ایران در دهه گذشته و به ویژه چهار سال اخیر زمینه پراکنش شایعات گوناگونی بوده است. که تحلیل و مطالعه آنها به دلیل وجود زمینه توسعه و باورپذیری شایعات به ویژه در مقاطع بروز تگناهای اقتصادی و تشدید شکاف های سیاسی، ضروری است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات