دانلود مقاله ارزيابي ميزان تاثير کاهش ضريب کرنش سختي بر رفتار لرزه اي اعضايقابهاي با مهاربندي واگرا

جمعه 29 بهمن 1395
4:11
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي ميزان تاثير کاهش ضريب کرنش سختي بر رفتار لرزه اي اعضايقابهاي با مهاربندي واگرا تحت word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي ميزان تاثير کاهش ضريب کرنش سختي بر رفتار لرزه اي اعضايقابهاي با مهاربندي واگرا تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي ميزان تاثير کاهش ضريب کرنش سختي بر رفتار لرزه اي اعضايقابهاي با مهاربندي واگرا تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي ميزان تاثير کاهش ضريب کرنش سختي بر رفتار لرزه اي اعضايقابهاي با مهاربندي واگرا تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: پانزدهمین کنفرانس دانشجویان عمران سراسر کشور
تعداد صفحات: 9
چکیده:
استفاده از قابهای با مهاربندی فولادی در ساخت و سازهای صنعتی و ساختمانی بسیار رایج می باشد. در سالهای اخیر ، مطالعات فراوانی از نقطه نظر عملکرد و رفتار این نوع سازه ها در حالتهای الاستیک و غیر الاستیک انجام شده که نتایج حاصل در بهبود ضوابط طراحی و چگونگی اجرای آنها موثر بوده است. در اواخر دهه هفتاد میلادی قابهای با مهاربندی خارج از مرکز معرفی گردید. فلسفه طراحی این سیستم ها محدود کردن تغییر شکلهای غیر الاستیک به تیر پیوند بود. آیین نامه های طراحی ، ضریب اضافه مقاومت ثابت 25/1 را برای طراحی سایر اجزای این نوع قابها معرفی کرده اند. لذا انتخاب مناسب این ضریب برای رسیدن به یک رفتار مطلوب لرزه ای ، بسیار ضروری می باشد. در این تحقیق پس از صحت سنجی نتایج جواب های نمونه عددی و نمونه آزمایش شده تیر پیوند پوپوف ، با استفاده از روش طرح ظرفیت و با توجه به ضریب ارائه شده ، سایر اجزای یک قاب طراحی گردید. در ادامه با کاهش تدریجی ضریب ذکر شده و طراحی سایر اعضا ، رفتار لرزه ای قاب از نقطه نظر پارامتر نسبت حداکثر کرنش صفحه ای ایجاد شده در قاب به کرنش نهایی مورد ارزیابی و مقایسه قرار گرفته است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات