دانلود مقاله منابع و مسائل تامين خاک مناسب خاکريزي در جنوب شرقي دشت خوزستان (مطالعه موردي پروژه RMC

سه شنبه 26 بهمن 1395
6:29
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله منابع و مسائل تامين خاک مناسب خاکريزي در جنوب شرقي دشت خوزستان (مطالعه موردي پروژه RMC هنديجان) تحت word دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله منابع و مسائل تامين خاک مناسب خاکريزي در جنوب شرقي دشت خوزستان (مطالعه موردي پروژه RMC هنديجان) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله منابع و مسائل تامين خاک مناسب خاکريزي در جنوب شرقي دشت خوزستان (مطالعه موردي پروژه RMC هنديجان) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله منابع و مسائل تامين خاک مناسب خاکريزي در جنوب شرقي دشت خوزستان (مطالعه موردي پروژه RMC هنديجان) تحت word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: اولین سمینار ملی مسائل ژئوتکنیکی شبکه های آبیاری و زهکشی

تعداد صفحات: 18

چکیده:

بسیاری از مناطق جنوبی دشت خوزستان با فقر شدید منابع مناسب خا ک ریزدانه جهت خاک ریزی ها مواجه می باشند. در این مقاله محدودیت منابع ومشکلات مرتبط با تهیه خاک مناسب برای خاکریزی در یکی از پروژه های بزرگ این منطقه (پروژه RMC هندیجان) بررسی و ارائه شده است. تجربه های به دست آمده از این پروژه نشان می دهند که خاکهای CL (در طبقه بندی یونیفاید) مهم ترین منابع خاک ریزدانه ی منطقه به شمار می آیند و استفاده از آنها برای خاک ریزی منوط به اصلاح و بهسازی شرایط فیزیکی و مکانیکی آنها می باشد. هم چنین با توجه به مشخصه های موجود خا ک منابع قرضه راهکارهای عملی جهت اصلاح آنها ارائه شده است. موارد طرح شده در مقاله بر دشواری روند تامین خاک مناسب در این مناطق تاکید دارد و پیش بینی می نماید این مساله یکی ازمحدودیت های اصلی توسعه شبکه های آبیاری در این مناطق در آینده نزدیک باشد . در همین زمینه راهکارهایی به منظور حل مشکل ارائه شده است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات