دانلود کاربرد تکنيک آناليز ريسک و خطاهاي سيستم و اثرات مربوط به آن FMEA درارزيابي ريسک موجود در پروژ

جمعه 18 فروردين 1396
3:32
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود کاربرد تکنيک آناليز ريسک و خطاهاي سيستم و اثرات مربوط به آن FMEA درارزيابي ريسک موجود در پروژه هاي سدسازي تحت word دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود کاربرد تکنيک آناليز ريسک و خطاهاي سيستم و اثرات مربوط به آن FMEA درارزيابي ريسک موجود در پروژه هاي سدسازي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود کاربرد تکنيک آناليز ريسک و خطاهاي سيستم و اثرات مربوط به آن FMEA درارزيابي ريسک موجود در پروژه هاي سدسازي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود کاربرد تکنيک آناليز ريسک و خطاهاي سيستم و اثرات مربوط به آن FMEA درارزيابي ريسک موجود در پروژه هاي سدسازي تحت word :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي پژوهش در مهندسي، علوم و تکنولوژي

تعداد صفحات : 21

چکیده مقاله:

سدها را میتوان بدون تردید از مهمترین تأسیسات زیربنایی هر کشور به شمار آورد که از طریق ذخیره سازی و تنظیم آب، نقش مهمی را در شکوفایی اقتصادی یک کشور ایفا مینمایند. روش FMEAیکی از روشهای تجربه شده و بسیار مفید برای شناسایی، طبقه بندی، تجزیه و تحلیل خطاها و ارزیابی مخاطرات و ریسک های ناشی از آنهاست که به کمک آن می توان خطاها را به نحو مطلوبی ریشه یابیکرده و سپس از بروز آنها جلوگیری نمود. در این پژوهش سعی شد تا با انجام مطالعه موردی در پروژه های سدسازی کشور، نتایج بدست آمده از تحقیق نشان داده است که یشترین ریسک های موجود ازلحاظ تعداد در مخاطرات عوامل و کارکنان و خطرناک ترین ریسک در این عامل گزینه های طراحی اشتباه و تجربه ناکافی کارکنان می باشد و در رتبه های بعدی کیفیت بد مصالح بکار رفته و تجهیزاتنامناسب کارگاه در نهایت نیز ریسک های بعدی می باشد. در عامل محیطی با وجود پایین بودن نمرات ریسک در همه زیرعوامل و ریسک ها گزینه های حوادث غیرمترقبه طبیعی و شرایط زیرساختی ونفوذپذیری بالا و وضعیت مواد شیمیایی محل در رتبه های اول تا چهارم ربسک های پرخطر می باشند. در عامل ایمنی نیز که پس از عامل عوامل و دست اندرکاران در جایگاه دوم گزینه های خطر آفرین قراردارد و شامل عامل های پرخطر اطلاعات و ارزیابی های نادرست، ریزش مقطعی از سد، درنظر نگرفتن استاندارد مناسب برای تجهیزات، خرابی ماشین آلات می باشد. نتایج کلی پژوهش نشان داده است که در پروژه های سدسازی باید مدیریت سیستم کیفی از همان ابتدا مشخص و روند نظارت بر کیفیت انجام این امور نیز به نحوی درست تعیین گردد و به اجرا درآید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 17 ] [ امتیاز : 6 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات