دانلود مقاله ارزيابي تأثير خاکستر کود دامي، کود دامي و چند تيمار ديگر بر نفوذ آب به خاک در خاک رسي

جمعه 18 فروردين 1396
3:28
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي تأثير خاکستر کود دامي، کود دامي و چند تيمار ديگر بر نفوذ آب به خاک در خاک رسي لومي تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي تأثير خاکستر کود دامي، کود دامي و چند تيمار ديگر بر نفوذ آب به خاک در خاک رسي لومي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي تأثير خاکستر کود دامي، کود دامي و چند تيمار ديگر بر نفوذ آب به خاک در خاک رسي لومي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي تأثير خاکستر کود دامي، کود دامي و چند تيمار ديگر بر نفوذ آب به خاک در خاک رسي لومي تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: چهارمین همایش ملی مدیریت شبکه های آبیاری و زهکشی
تعداد صفحات: 6
چکیده:
این تحقیق به منظور بررسی نفوذ آب در خاک، با اضافه کردن تیمارهای مختلف بر روی خاک با بافت رسی لومی در اراضیموقوفه آستان مقدس حضرت فاطمه المعصومه (سلام الله علیها) واقع در شرق استان قم انجام شده است. بررسی نفوذ آب با مقایسهاثر افزودن خاکستر حاصل از کود دامی، به مقدار 10، 20 و 30 تن در هکتار و کود دامی به عنوان تیمارهای اصلی و چند تیمار دیگر از جمله گچ و اسید هیومیک صورت گرفته است. در این مطالعه سرعت نفوذ آب در خاک به روش صحرایی استوانهمضاعف و با استفاده از معادله کوستیاکف – لوئیس بررسی شده است. همچنین در این تحقیق وزن مخصوص ظاهری خاک ودرصد رطوبتهای خاک در زمان اندازه گیری با هم مقایسه گردیده است. نتیجه به دست آمده نشان می دهد از بین تمامتیمارها، 20 تن در هکتار خاکستر کود دامی بیشترین تأثیر را بر روی بهبود نفوذ آب به خاک و اصلاح ساختمان خاک داشتهاست. همچنین تیمار کود دامی در خاک مورد آزمایش سبب افزایش نگه داشت آب در خاک گردیده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 16 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات