دانلود نقش آموزش دور در توسعه کارآفريني تحت word

پنجشنبه 17 فروردين 1396
4:25
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود نقش آموزش دور در توسعه کارآفريني تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود نقش آموزش دور در توسعه کارآفريني تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود نقش آموزش دور در توسعه کارآفريني تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود نقش آموزش دور در توسعه کارآفريني تحت word :


سال انتشار : 1392

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس بين المللي حماسه سياسي (با رويکردي بر تحولات خاورميانه) و حماسه اقتصادي (با رويکردي بر مديريت و حسابداري)

تعداد صفحات : 8

چکیده مقاله:

آموزش از دور یکی از محورهای اصلی توسعه کارآفرینی است؛ که با ایجاد فرصتها و امکانات نوینی،انتخاب کارآفرینان را گسترش و قابلیتهای او را افزایش داده است. هدف از این مقاله بررسی تاثیر آموزش ازدور در توسعه کارآفرینی نیروی انسانی است نتایج بیانگر آناست که کارآفرینی محرک توسعه اقتصادی است و آموزش از دور پشتیبان و بسترسازاین فضای توسعه است. و مؤسسات با استفاده از روشهای جدید آموزش از دور و حذف بسیاری از محدودیت های زمانی و مکانی توانسته اند کمک شایان توجهی را از طریق انباشت سرمایه انسانی به توسعه کارآفرینی نیروی انسانی در کشور بنماید.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات