دانلود مقاله تاثير فناوري اطلاعات و ارتباطات نوين و جهاني بر فرهنگ تحت word

سه شنبه 15 فروردين 1396
20:54
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله تاثير فناوري اطلاعات و ارتباطات نوين و جهاني بر فرهنگ تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله تاثير فناوري اطلاعات و ارتباطات نوين و جهاني بر فرهنگ تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله تاثير فناوري اطلاعات و ارتباطات نوين و جهاني بر فرهنگ تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله تاثير فناوري اطلاعات و ارتباطات نوين و جهاني بر فرهنگ تحت word :

سال انتشار: 1383

محل انتشار: اولین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات

تعداد صفحات: 10

چکیده:

روندهای گوناگونی در دنیا وجود دارند که موقعیت کشورها را در سیستم بین المللی در انتهای دهه اخیر مشخص می سازند. سه مورد از مهمترین موارد قابل ذکر عبارتند از:
الف – تضادهای اجتماعی در کشورهای در حال توسعه که روز به روز در حال افزایش است
ب – دومین روند آشکار، جهانی شدن است. امروزه محققان و روزنامه نگاران از عباراتی نظیر جهانی شدن تامین منابع مالی، جهانی شدن تولید و در نهایت و مهمتر از همه جهانی شدن فرهنگ استفاده می کنند.
ج – سومینن روند انقلاب اطلاعات است. امروزه در اطراف و اکناف دنیا رشد و انتشار سریع و پیچیده فناوری نوین اطلاعات قابل مشاهده است.
تضادهای سیاسی – نژادی ، جهانی شدن و انقلاب اطلاعات، ابر روندهایی هستند که درتعیین آتیه دنیا بسیار تاثیرگذارند. این موارد باعث باز تعریف مفاهیم بین المللی می شوند. در قالب جدید، دولتها و ملتها مجبور به اخذ تصمیمات روزانه به جای انجام برنامه ریزی های بلند مدت هستند و مفهوم راهبردهای برخط در این قالب شکل می گیرد.
بنابراین نقطه اشتراکاین سه روند، توجه محققان، سیاست گذاران و در نهایت مردم را به خود جلب کرده است. موضوع مقاله نیز همین نقطه اشتراک است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 6 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات