دانلود مقاله ارزيابي مدل Hydrusدر1D جهت شبيه سازي نفوذ آب در خاک و تعيين رابطه بين ضرايب مدلهاي مرس

جمعه 11 فروردين 1396
23:14
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارزيابي مدل Hydrusدر1D جهت شبيه سازي نفوذ آب در خاک و تعيين رابطه بين ضرايب مدلهاي مرسوم نفوذ و رطوبت اوليه خاک تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارزيابي مدل Hydrusدر1D جهت شبيه سازي نفوذ آب در خاک و تعيين رابطه بين ضرايب مدلهاي مرسوم نفوذ و رطوبت اوليه خاک تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارزيابي مدل Hydrusدر1D جهت شبيه سازي نفوذ آب در خاک و تعيين رابطه بين ضرايب مدلهاي مرسوم نفوذ و رطوبت اوليه خاک تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارزيابي مدل Hydrusدر1D جهت شبيه سازي نفوذ آب در خاک و تعيين رابطه بين ضرايب مدلهاي مرسوم نفوذ و رطوبت اوليه خاک تحت word :

سال انتشار: 1391

محل انتشار: سومین همایش ملی علوم کشاورزی و صنایع غذایی

تعداد صفحات: 4

چکیده:

در این تحقیق دقت مدل قرارگرفته و با مدلهای مرسوم کوستیاکف، هورتون، فیلیپ و کوستیاکف تعدیل شده مقایسه شد. پس از اطمینان از دقت این مدل، مقادیر نفوذ تجمعی در رطوبتهای مختلف اولیه خاک محاسبه گردید. در نهایت رابطه بین ضرایب مدلهای مرسوم با رطوبت اولیه خاک تعیین شد. نتایج نشان داد که مدلHydrus-1Dدر شبیه سازی نفوذ تجمعی آب در دو خاک لوم و لوم رسی دارای دقت بیشتری نسبت به خاک لوم شنی میباشد و مدلHydrus-1Dنمیتواند نفوذ تجمعی را در خاکهای سبک بافت به خوبی شبیه سازی نماید. روند تغییرات ضرایب مدلهای مرسوم نفوذ با میزان رطوبت اولیه خاک در دو خاک لوم و لوم رسی نشان داد که ضریبbمعادله کوستیاکف تعدیل شده و ضریب A مدل هورتن نسبت به تغییرات رطوبت اولیه حساس نبوده و ثابت میباشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 2 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات