دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word

جمعه 11 فروردين 1396
23:10
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word :

دانلود مقاله پيوندهاي موضوعي فيه ما فيه با مثنوي و ديوان شمس تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1388 در پژوهشنامه ادب حماسی (پژوهش نامه فرهنگ و ادب از صفحه 69 تا 79 منتشر شده است.
نام: پیوندهای موضوعی فیه ما فیه با مثنوی و دیوان شمس
این مقاله دارای 11 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله فیه مافیه
مقاله مجلس گفتن
مقاله مثنوی
مقاله دیوان شمس

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
مولانا جلال الدین محمدبلخی، شاعر و عارف نام دار گستره زبان و ادب فارسی صاحب آثاری بس ارج مند چون مثنوی، دیوان شمس و فیه مافیه است كه هر یك از آن ها پژوهش هایی گسترده را در برداشته و هنوز میدان تحقیق در این باب فراخ است. از میان این آثارگران قدر، فیه مافیه به مجلس گویی های صوفیانه اختصاص دارد.
در این بحث، پس از معرفی مختصر «مجلس گفتن» یا وعظ گویی های صوفیانه، به پیوندهای موضوعی فیه مافیه با مثنوی و دیوان شمس پرداخته شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات