دانلود مقاله توسعه و پيشبرد کابلهاي O.P.G.W تحت word

چهارشنبه 9 فروردين 1396
9:46
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله توسعه و پيشبرد کابلهاي O.P.G.W تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله توسعه و پيشبرد کابلهاي O.P.G.W تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله توسعه و پيشبرد کابلهاي O.P.G.W تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله توسعه و پيشبرد کابلهاي O.P.G.W تحت word :

سال انتشار: 1384

محل انتشار: هشتمین کنفرانس دانشجویی مهندسی برق

تعداد صفحات: 8

چکیده:

همزمان با توسعه و پیشبرد نیاز ظرفیت مخابراتی و ارتباطی در وسایل و تجهیزات الکتریکی،اکثر توجهات به سمت توسعه پیچشنوع سیم های فیبر نوریبا بیش از 24 رشته سیم جلب شد. نوع سیم پیچ می تواند نه تنها در سیم های زمینی معمول و متداول بلکه در سیم های زمینی فیبر نوری موجودد جهت افزایش ظرفیت مخابراتی موجود بدون قطع رشته سیم های ارتباطی مورد استفاده و کاربرد قرار گیرد. نوع سیم پیچ های جدید مقاوم حرارتی با داشتن بیش از 24 و 48 رشته همراه دستگاه پیچش و تجهیزات و قطعات و لوازمات لازم در آن بوجود آمده اند.
قطر و اندازه کابلهای رشته ای نوری به مقدار 4/5mm برای 24 کابل رشته ای و حدود 6/1 میلی متر برای 48 کابل رشته ای جهت به حداقل رسانیدن افزایش ظرفیت سیم پیچ تعیین شده است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات