دانلود مقاله مقاومت کارکنان خود انگيختگي در پذيرش فناوري اطلاعات تحت word

چهارشنبه 9 فروردين 1396
9:17
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مقاومت کارکنان خود انگيختگي در پذيرش فناوري اطلاعات تحت word دارای 11 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مقاومت کارکنان خود انگيختگي در پذيرش فناوري اطلاعات تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مقاومت کارکنان خود انگيختگي در پذيرش فناوري اطلاعات تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مقاومت کارکنان خود انگيختگي در پذيرش فناوري اطلاعات تحت word :

سال انتشار: 1387

محل انتشار: ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت

تعداد صفحات: 11

چکیده:

طی دو دهه گذشته مطالعات یسیاری در مورد عوامل موثر بر مقاومت و پذیرش سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات انجام شده است و تئوری ها و مدلهای متعددی مطرح گردیده است که با گذشت زمان توسط محققین توسعه و تکامل یافته اند.
نکته قابل توجه اینست که درتمامی این مدلها سیستم جدید(عامل تغییر) توسط سازمانها پیاده سازی(تزریق) می شود.از این رو،بحث مقاومت و پذیرش از جانب کارکنان مطرح می گردد. به عبارتی ، در این حالت نوعی نقش منفعلانه برای کارکناندر نظر گرفته می شود؛ در حالی که در پاره ای از مورد از موارد، این افراد هستند که فعالانه مشتاق به استفاده از سیستم و مناوری نوین بوده و سازمانها را ترغیب به استفاده از تکنولوژی می نمایند لذا از موضوعاتی که در این مقاله به این پرداخته می شود،نقش فعال کارکنان درترغیب سازمانها به استفاده از فناوری است.
همچنین در مرور ادبیات موضوع، به این نتیجه رسیدیم که عکس العمل افراد در مواجهه با فناوری جدید نیاز به یک طبقه بندی نیز دارد، از این رو در بخشی دیگر از تحقیق، در یک نمایه، این طبقه بندی صورت گرفته است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات