دانلود مقاله فيلترها در Photoshop CS2 تحت word

چهارشنبه 9 فروردين 1396
1:42
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله فيلترها در Photoshop CS2 تحت word دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله فيلترها در Photoshop CS2 تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله فيلترها در Photoshop CS2 تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله فيلترها در Photoshop CS2 تحت word :

فیلترها ابزارهای بسیار جالبی هستند که با استفاده از آنها می توانیم ظاهر تصویرها را به صورت های مختلفی تغییر دهیم. در ابتدا باید فایل مورد نظر را باز کنید( برای این کار کلیدهای O ,Ctrl ) را فشار دهید. سپس روی فایل مورد نظر دابل کلیک کنید.
نحوه استفاده از فیلترها
فیلترها را می توانید روی یک قسمت از تصویر یا یک لایه یا کل تصویر اعمال کنید. برای اعمال فیلتر بر روی یک محدوده دلخواه ابتدا قسمت مورد نظر را با ابزارهای Select انتخاب نمائید وسپس فیلتر را انتخاب کنید. درصورتی که بخواهید فیلتر بر روی یکی از لایه ها اعمال شود. آن لایه را در پنجره Layers فعال می کنیم وسپس فیلتر مورد نظر را انتخاب می کنیم. برای اعمال این فیلتر بر روی کل تصویر ابتدا گزینه Flatten Image از منوی Lager را انتخاب کنید، تا تمام لایه ها یکی شوند و سپس فیلتر را بر روی لایه بدست آمده اعمال نمائید.
منوی Filter را باز کنید:
پنج گزینه ای که توسط کادرقرمز مشخص شده اند جلوه های ویژه ای ایجاد می کند.
فیلترهای منوی Artistic
در این قسمت به بررسی فیلترهای منوی فرعی Artistic می پردازیم. اعمال این فیلترها حالتی غیر واقعی به تصویرتان می دهد. منوی فرعی Artistic را باز کنید، لیست این فیلترها را مشاهده کنید :
فیلترColored Pencil مجموعه ای از خط ها را به صورت هاشور بر روی صفحه ترسیم می کند.
فیلتر Cutout تصویر را به صورت کاغذی محتوی رنگ های مخلوط شده شبیه سازی می کند.
اصطلاح Dry Brush در مورد سبک خاصی به کار می رود، که در آن به جای ترسیم خط، نوک قلم مو را به رنگ غلیظ آغشته کرده و لکه های رنگی بر روی کاغذ ایجاد می کند.
با اعمال فیلتر Film Grain تصویر، حالت دانه دانه ای می گیرد. این پدیده را هنگامیکه یک عکس را تا حد زیادی بزرگ کرده اید مشاهده می کنید.
Fresco به نقاشی هایی گفته می شود که بر روی دیوار گچی خشک نشده ترسیم شده اند. با اعمال این فیلتر بر روی تصویر این حالت را شبیه سازی می کنیم.
Neon Glow تصویر را به نمونه تک رنگ و منفی تبدیل کرده و خط پر نور سفیدی را به لبه های شکل ها اعمال می کند.
فیلتر Paint Daubs هاشوری مربعی یا موجدار به تصویر اضافه می کند.
فیلترهای Plastic Wrap , Palette Knife با گروه کردن پیکسل های مشابه و میانگین گرفتن از آنها بلوک هایی از پیکسل های هم رنگ را ایجاد می کند.
معیار فیلتر Poster Edges اختلاف کنتراست بین پیکسل های مجاور است. تصویر را شبیه پوستر می کند.
Rough Pastels یک بافت مخصوص به تصویر می دهد.
فیلتر Smudge Stick در مناطقی که رنگ روشن دارند بافت بسیار ظریفی ایجاد می کند. درناحیه های تیره وخط ها نیز نوعی لکه ایجاد می کند که باعث مشخص تر شدن خط ها و محوتر شدن لبه ها می گردد.
Sponge تصویر را به حالتی تبدیل می کند که انگار با استفاده از اسفنج آغشته به رنگ تصویر را کشیده اید.
فیلتر Under painting همه چیز را تا حدی نا مشخص و کم رنگ می کند.
فیلترWater Color حالتی را شبیه آب رنگ را به تصویر می دهد.

دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات