دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله

سه شنبه 8 فروردين 1396
0:54
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله (Ranunculaceae) در ايران تحت word دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله (Ranunculaceae) در ايران تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله (Ranunculaceae) در ايران تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله (Ranunculaceae) در ايران تحت word :

دانلود مقاله بررسي پولک نکتاري (Nectar) در گونه ‌هاي يک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تيره آلاله (Ranunculaceae) در ايران تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در پاییز 1389 در تاكسونومی و بیوسیستماتیك (مجله پژوهشی علوم پایه دانشگاه اصفهان) از صفحه 25 تا 32 منتشر شده است.
نام: بررسی پولک نکتاری (Nectar) در گونه ‌های یک ‌ساله جنس آلاله (Ranunculus) از تیره آلاله (Ranunculaceae) در ایران
این مقاله دارای 8 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله آلاله
مقاله یک‌ ساله
مقاله ایران
مقاله پولک نکتاری

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
Ranunculus L. یکی از بزرگترین جنسی های تیره Ranunculaceae با 600 گونه است. به دلیل وجود تنوع ریختی در بین افراد و جمعیت های یک گونه و پلی مورفیسم در صفات، تاکسونومی این جنس همیشه با مشکلاتی همراه بوده است. با توجه به با ارزش شناخته شدن صفات نکتاری در مطالعات پیشین، در این پژوهش سعی شد تا این گروه از صفات در گونه های یک‌ ساله آلاله بررسی شوند. نمونه های مورد استفاده به صورت هرباریومی در اختیار قرار گرفتند. در بین گونه ‌های یکساله Ranunculus دو تیپ کاملا متفاوت از نكتار دیده شد: 1- به صورت نعل اسبی(Horseshoe type) درRanunculus ، 2- به صورت پولک یا فلس (Scale) در سایر گونه ها كه خود دارای اشكال مختلف هستند. برای فهمیدن اندیس تفاوت از آنالیز واریانس (ANOVA) استفاده شد. نتایج حاصل در این مطالعه نیز نشان داد که این صفت در کنار سایر صفات، دارای ارزش تاکسونومیک است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات