دانلود مقاله زيست رديابي ذرات معلق در هوا بوسيله خاصيت مغناطيسي برگ درختان نارون (Ulmus carpinifoli

دوشنبه 7 فروردين 1396
17:38
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله زيست رديابي ذرات معلق در هوا بوسيله خاصيت مغناطيسي برگ درختان نارون (Ulmus carpinifolia) تحت word دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله زيست رديابي ذرات معلق در هوا بوسيله خاصيت مغناطيسي برگ درختان نارون (Ulmus carpinifolia) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله زيست رديابي ذرات معلق در هوا بوسيله خاصيت مغناطيسي برگ درختان نارون (Ulmus carpinifolia) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله زيست رديابي ذرات معلق در هوا بوسيله خاصيت مغناطيسي برگ درختان نارون (Ulmus carpinifolia) تحت word :

سال انتشار: 1392
محل انتشار: اولین همایش ملی برنامه ریزی، حفاظت از محیط زیست و توسعه پایدار
تعداد صفحات: 10
چکیده:
امروزه وجود غبار و دیگرآلاینده های هوا به یکی از معضلات فضای سبز ت بدیل گردیده و باعث مسمومیت درختان و درختچه ها و پلاسیدگی برگ آنها شده و رنگ باختگی پوشش گیاهی در بسیاری از مناطق مختلف کلان شهرها قابل مشاهده است. زیست ردیابی این ذرات می تواند ما را در تعیین کمیت و کیفیت پوشش گیاهی در نقاط مختلف سطح شهر و در مجموع برای ایجاد یک فضای سبز پایدار شهری رهنمون گردد. روش پژوهش بصورت میدانی بوده و گردآوری دادهها توسط دستگاه مگنومتر می باشد. چهار ایستگاه پرترافیک در مناطق مختلف فضای سبز شهر اصفهان شامل فضای سبز پارک ملت و خیابان بزرگمهر مشخص شد و برگ درختان نارون از ارتفاع 2 متری جمع آوری گردید. تعداد 10 برگ از هر درخت جدا کرده و برای هر ایستگاه 10 تکرار انجام شد. برگها را جهت سنجش میدان مغناطیس در جعبه مخصوص قرارداده و سپس توسط یک دستگاه مگنتو میزان میدان مغناطیس را اندازه گیری نمودیم. علت انتخاب درختان نارون در این تحقیق وفور این درخت در فضای سبز شهر اصفهان می باشد. م قایسه خاصیت مغناطیسی برگ درختان نارون قبل و بعد از شستشو در فضای سبز شهر اصفهان انجام شد و مشاهده گردید بیشتین میدان مغناطیسی برگ درختان نارون مربوط به خیابان بزرگمهر است که دارای بالاترین سطح ترافیک و در نتیجه بیشترین مقدار ذرات معلق می باشد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 6 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات