دانلود مقاله ارائه يک چهارچوب براي مديريت دانش ضمني پروژه ها تحت word

پنجشنبه 3 فروردين 1396
14:21
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله ارائه يک چهارچوب براي مديريت دانش ضمني پروژه ها تحت word دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله ارائه يک چهارچوب براي مديريت دانش ضمني پروژه ها تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله ارائه يک چهارچوب براي مديريت دانش ضمني پروژه ها تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله ارائه يک چهارچوب براي مديريت دانش ضمني پروژه ها تحت word :

سال انتشار: 1386

محل انتشار: اولین کنفرانس ملی مدیریت دانش

تعداد صفحات: 14

چکیده:

پروژه ها تلاشی منحصر به فرد و یگانه را شامل می شوند . اما این مطلب دلیل بر تفاوت کامل ماهیت و ساختار پروژه ه ا از هم نمی باشد . بین پروژه های مختلف شباهتهای متعددی وجود دارد که با نزدیک تر شدن حیطه و اهداف پروژه ها به همدیگر، این شباهت ها چشمگیر تر خواهند شد.
معضلی که اکثر سیستمهای مدیریت پروژه در هر ساختاری با آن گریبانگیر می باشند، عدم توجه یا توجه نامناسب به تش ابه های موجود در بین این پروژه ها و استفاده موثر از این رابطه موجود در راستای بهبود هر چه بهتر روند مدیریت پروژه می باشد.
در این راستا یکی از ارزشمند ترین دارایی های موجود در پروژه دانش ایجاد شده در پروژه مربوطه می باشد . این دانش حاصله علاوه بر اینکه جنبه های متفاوتی را شامل می باشد می تواند به عنوان یک اطمینان و پایگاه مناسب برای برنامه ریزی های آتی چه در آن پروژه و چه در پروژه های آینده و در حیطه های مختلف مورد استفاده قرار گیرد . در این مقاله سعی خواهد شد با واسطه مطالعات تطبیقی و تجارب ارزش مند حاصله در حین فرآیتدهای کاری، یک چهارچوب جامع برای مدیریت دانش و تجارب حاصله در پروژه ها ارائه گردد.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات