دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word

پنجشنبه 3 فروردين 1396
14:17
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word دارای 30 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word :

دانلود مقاله مديريت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعي در بين دختران دانشگاه مازندران تحت word که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در بهار 1389 در مطالعات راهبردی زنان (كتاب زنان) از صفحه 141 تا 170 منتشر شده است.
نام: مدیریت بدن و ارتباط آن با عوامل اجتماعی در بین دختران دانشگاه مازندران
این مقاله دارای 30 صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله جامعه شناسی بدن
مقاله مدیریت بدن
مقاله بدن اجتماعی
مقاله مصرف
مقاله دختران دانشجو

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
اهمیت یافتن بدن و متعاقب آن بازتابی شدن هویت بدنی افراد از پیامدهای اساسی جامعه مصرفی است که در آن افراد با تغییر ویژگی های ظاهری بدن خود مبادرت به ساخت بدن اجتماعی یعنی بدنی که از نظر وضعیت ظاهری، آرایشی و پوششی مقبول نظام اجتماعی است، می نمایند. در این تحقیق عوامل اجتماعی موثر در این پدیده بررسی شده است و با استفاده از روش پیمایشی از مجموع 6000 دانشجوی دختر دانشگاه مازندران بر مبنای فرمول کوکران 400 نمونه به روش خوشه ای چند مرحله ای انتخاب شده است. دیدگاه های نظری فمینیسم سوسیال، نظریه فوکو، گیدنز و گافمن راهنمای آزمون فرضیات تحقیق می باشد، برای سنجش روایی و پایایی سوالات از ضریب آلفای کرونباخ و اعتبار صوری استفاده شده است. یافته های تحقیق نشان می دهد عوامل مستقیم موثر در مدیریت بدن عبارت اند از: مصرف گرایی (56/0=-) فشار اجتماعی (61/0=-) و مصرف رسانه ای (42/0=-) این سه عامل 83 درصد تغییرات متغیر وابسته را تعیین می نمایند.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 7 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات