دانلود مقاله اثر تنش خشکي بر وانيليک اسيد و کافئيک اسيد در گياه دارويي آويشن (Thymus vulgaris L.) ت

پنجشنبه 3 فروردين 1396
13:15
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله اثر تنش خشکي بر وانيليک اسيد و کافئيک اسيد در گياه دارويي آويشن (Thymus vulgaris L.) تحت word دارای 4 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله اثر تنش خشکي بر وانيليک اسيد و کافئيک اسيد در گياه دارويي آويشن (Thymus vulgaris L.) تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله اثر تنش خشکي بر وانيليک اسيد و کافئيک اسيد در گياه دارويي آويشن (Thymus vulgaris L.) تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله اثر تنش خشکي بر وانيليک اسيد و کافئيک اسيد در گياه دارويي آويشن (Thymus vulgaris L.) تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: سیزدهمین همایش علوم زراعت و اصلاح نباتات ایران و سومین همایش علوم و تکنولوژی بذر ایران
تعداد صفحات: 4
چکیده:
آویشن گونه ای گیاه دارویی مهم است که میتواند در موارد درمانی و دارویی، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، بخصوص در موارد اقتصاد بدون اتکا به نفت جایگاه ویژهای داشته باشد. به منظور بررسی اثر تنش خشکی بر مقدار ترکیبات فنولی کافئیک اسید و وانیلیک اسید گیاه دارویی آویشن، آزمایشی در شرایط گلخانه ای در قالب طرح کاملاً تصادفی با سه تکرار در سال 1392 در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) اجرا شد. ترکیبات فنلی با دستگاه کروماتوگرافی مایع با کارائی بالا (HPLC) اندازه گیری شد. نتایج تجزیه آماری نشان داد که تنش خشکی باعث افزایش مقدار کافئیک اسید و وانیلیک اسید شد به طوری که محتوای وانیلیک اسید و کافئیک اسید به ترتیب نسبت به شاهد 188/8 و 143 درصد افزایش داشته است.


دانلود این فایل


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 4 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات