دانلود مقاله مدلسازي فرآيندهاي پيچيده بر اساس داده هاي وروديدر خروجي با استفاده از برنامه ريزي ژنتي

دوشنبه 2 اسفند 1395
3:16
علی

برای دریافت اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله مدلسازي فرآيندهاي پيچيده بر اساس داده هاي وروديدر خروجي با استفاده از برنامه ريزي ژنتيکي تحت word دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله مدلسازي فرآيندهاي پيچيده بر اساس داده هاي وروديدر خروجي با استفاده از برنامه ريزي ژنتيکي تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي دانلود مقاله مدلسازي فرآيندهاي پيچيده بر اساس داده هاي وروديدر خروجي با استفاده از برنامه ريزي ژنتيکي تحت word ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله مدلسازي فرآيندهاي پيچيده بر اساس داده هاي وروديدر خروجي با استفاده از برنامه ريزي ژنتيکي تحت word :

سال انتشار: 1393
محل انتشار: بیست و دومین کنفرانس سالانه مهندسی مکانیک
تعداد صفحات: 5
چکیده:
امروزه به دلیل پیچیدگی زیاد فرآیندها و عدم امکان ارائه مدل تحلیلی، مدلسازی فرآیندها با استفاده از داده های ورودی-خروجی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله از برنامه ریزی ژنتیکی چند هدفی برای مدلسازی فرآیند برشکاری انفجاری بر اساس داده های آزمایشگاهی استفاده می شود. با استفاده از برنامه ریزی ژنتیکی بر خلاف اکثر شبکه های عصبی محدودیتی در انتخاب نوع تابع حاکم وجود ندارد و تمامی توابع محاسباتی در مدلسازی میتوانند مورد استفاده قرار گیرندکه منجر به ارائه مدلهای ساده و دقیقی میشود. توابع هدفی که برای بهینه سازی چندهدفی مدنظر قرار گرفته اند شامل خطای مدلسازی، خطای پیش بینی و پیچیدگی مدل میباشند که همگی باید کمینه شوند. منحنی های پارتو که شامل نقاط بهینه غیربرتر است ارائه شده و نقطه مصالحه طراحی پیشنهاد میگردد. مقایسه نتایج با کارهای قبلی انجام شده نشان دهنده برتری نتایج حاصل از این تحقیق است.


برای دریافت اینجا کلیک کنید

[ بازدید : 5 ] [ امتیاز : 1 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دانلود مقالات است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات